Çiftlik oyunları

0/0

Çiftlik oyunları Çiftlik oyunları ekleyen bedava kral oyun sitenizde çiftlik kurma oyunları, çiftlik işletme oyunları, bedava çiftlik, komşu çiftlik, farmville oyunları, türkçe çiftlik kurma bulabilirsiniz.

Çiftlik bakımı Çiftlik bakımı Çiftlikde yetkili biri olmak ister misin? Çiftliğe gözün gibi bakıp çiftlikteki ürünlerden verim almaya çalışmalısın. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Çiftlik düzenle Çiftlik düzenle Güzel bir çiftliğinin olmasını ister misin? Oyunda sana verilecek olan çiftliği kafana göre düzenleyebilir ve geliştirebilirsin. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Ahır atlarını besle Ahır atlarını besle Ahırda bulunan atları beslemek ister misin? Space tuşuna basarak atları yemleyebilirsin. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Domatesleri topla Domatesleri topla Olgunlaşmış domatesleri toplamaya ne dersin? Sineklere dikkat etmende fayda var. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

0/0