Savaş oyunları

0/0

Savaş oyunları Savaş oyunları yeni eklenen savaş oyunları sunan bedava kral oyun sitenizde güzel savaş oyunları oynanır.

Canavar savaşı Canavar savaşı Canavarlar ile savaşarak onları yok etmeniz gerekiyor. Canavarlar çok güçlüler. Stratejik saldırılar ile canavarları yok edin. Silahınızı Mouse ile kullanıyorsunuz. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Mafya savaşı Mafya savaşı Mafya nişancısı ile bütün düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor. Düşmanlarınıza nişan alın ve hepsini tek tek vurun. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Güçlü mafya Güçlü mafya Oyunda sizden mafya olmanız isteniyor. Karşınıza çıkacak düşmanları soğan yardımıyla etkisiz hale getirebilirsin. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Özel Ajan Sonya Özel Ajan Sonya Yetenekli ajanın düşmanlarıyla başı belada. Ajana yardım etmelisin. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Ajanı koru Ajanı koru Yetenekli ajanın düşmanlarıyla başı belada. Ajana yardım etmelisin. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Mafya düşmanı Mafya düşmanı Mafyaların sokaklardan kazınması gerekiyor ve bunun için şehirin en cesuru sensin. Mafyayı yok et ve şehrindeki insanları rahatlat. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Kaleleri yık Kaleleri yık Kalelerin bulunduğu alanda savaşı ilk önce karşı tarafın kalesini yıkan taraf sen olmalısın. Hücum halinde oynarsan oyunu daha rahat kazanabilirsin. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Savaş tankı Savaş tankı Savaş tankınız ile düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. Birçok bölüm var ve bütün bölümleri geçmelisiniz. Tankın ile bütün düşmanları yok etmelisin. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

Yeşil Zombileri Yeşil Zombileri Zombileri fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatmanız isteniyor. Tabi bunu yapabilmek için çok hızlı olmak gerekiyor. İsabetinizi iyi yapıp bütün zombileri istenilen yere fırlatın. Hakkınızı iyi kullanıp kısa sürede zombilerin hepsini gösterilen yere atın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Bedava kral oyun sunan sizlerin kral oyun sitesinde bedava kral oyunlar ve daha birçok kral oyunlar bulabilirsiniz.

0/0